В управлінні освіти Краматорської міської ради другий тиждень поспіль триває планова атестація педагогічних кадрів. Цього року атестацію проходить рекордна кількість педагогічних працівників – біля 500,зазвичай це 300-400 чоловік на рік. Зважаючи на карантинні заходи міська атестаційна комісія працює у режимі онлайн, з використанням сервісу відео-конференцій Zoom.

Очільник управління освіти Краматорської міської ради під час Zoom-конференції з дистанційної атестації педагогічних працівників

Начальник управління освіти Марина Мозольова:

«Незважаючи на карантинні заходи життя в управлінні освіти не стоїть на місті, бо за планом у нас чергова атестація педагогічних кадрів. На минулому тижні ми провели атестацію всіх вихователів і вчителів. Працювали в режимі онлайн. Це дуже зручно – ми всіх бачили, ми всіх чули. Не можу сказати що атестація пройшла без якихось проблем. На жаль, не всі вчителі і вихователі які претендували на високі категорії, не всі їх отримали.

Учасники відмітили, що робота в онлайн-форматі достатньо зручна. Ні в кого не виникло ніяких складнощів чи труднощів, всі впорались з цим. Це свідчить пре те, що робота в дистанційному форматі набуває популярності, є своєчасною, враховуючи режим карантину, і наші вчителі працюють в цьому форматі також.

Сьогодні, 7 квітня, у нас другий день роботи міської атестаційної комісії. Ця комісія підтверджує, встановлює або не встановлює наступні високі категорії. Тобто йдеться про спеціаліста вищої категорії, та встановлення педагогічних звань.

Розпочали ранок у дев’ятій зі шкіл Андріївки і Сергіївки. Це об’єднані територіальні громади (ОТГ), що приєдналися до нас минулого року. Вони користуються нашими послугами, методичними в першу чергу. Ми надаємо їм методичну допомогу. Це і проходження курсів підвищення кваліфікації, і участь у різних конкурсах, змаганнях, тощо, і атестація фахового рівня педагогів зокрема.

Ми задоволені співпрацею з ОТГ. Вони дуже активні, завжди беруть участь у всіх наших починаннях, як у нарадах, так і у навчальних заходах для вчителів-вихователів, і в масових заходах для учнів. Ніколи не рахуються с часом, приїздять на шкільному автобусі до Краматорська, і це дуже-дуже завзяті, працьовиті люди. І от сьогодні четверо педагогів вже отримали найвищі відзнаки – звання вчитель-методист, і вищу кваліфікаційну категорію. Ми задоволені цим результатом.

Взагалі то всі школи мають претендентів на присвоєння більш високих педагогічних категорій, та встановлення звань. Тому робота напружена. Нам ніколи відволікатись, йде атестація. В ній задіяні всі».

В системі освіти Краматорська працює 2205 педагогів. Це вчителі, вихователі, педагогічні працівники позашкільних закладів. Кожен педагог проходить чергову атестацію один раз на п’ять років. Для вихователів дитячих садочків найвище педагогічне звання, це вихователь-методист. Для вчителів – старший вчитель, і найвище – вчитель-методист.

Олександр ОлійникКраматорскНовиниКраматорск,КраматорськВ управлінні освіти Краматорської міської ради другий тиждень поспіль триває планова атестація педагогічних кадрів. Цього року атестацію проходить рекордна кількість педагогічних працівників – біля 500,зазвичай це 300-400 чоловік на рік. Зважаючи на карантинні заходи міська атестаційна комісія працює у режимі онлайн, з використанням сервісу відео-конференцій Zoom. Очільник управління освіти Краматорської...Життя Краматорська, Краматорського району,  Донецької області