Згідно з даними МОЗ України станом на 1 квітня 2021 року в країні зафіксовано 17 569 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Пандемія не вщухає. Хвороба може уразити будь-кого, незалежно від віку, її може зупинити тільки масова вакцинація.

В Україні наразі вакцинуванню підлягають медпрацівники і громадяни, які входять до груп ризику. Всі інші громадяни повинні записатися в лист очікування вакцинації.

Міністерство цифрової трансформації України разом з МОЗ запустили послугу онлайн запису в лист очікування вакцинації від COVID-19 через застосунок для смартфону Дія та через веб-портал Дія (https://diia.gov.ua/).

Протягом тільки першої доби від початку запуску сервісу ним скористалися 100 тисяч українців — 87 тисяч записалися в лист очікування вакцинації від COVID-19 через застосунок Дія, 9,9 тисяч — через портал Дія, 2,8 тисяч — за допомогою контакт-центру МОЗ.

Зверніть увагу: працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, інтернатів, будинків для людей похилого віку та інших спеціалізованих закладів, військовослужбовцям та працівникам структур державної безпеки не потрібно записуватись. Роботодавець самостійно внесе вас до списків та повідомить про дату щеплення. Пам’ятайте, що запис до листа очікування не є записом до лікаря.

Олександр ОлійникДонбасКраматорськНовиниУкраїнаЗгідно з даними МОЗ України станом на 1 квітня 2021 року в країні зафіксовано 17 569 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Пандемія не вщухає. Хвороба може уразити будь-кого, незалежно від віку, її може зупинити тільки масова вакцинація. В Україні наразі вакцинуванню підлягають медпрацівники і громадяни, які входять до груп ризику....Життя Краматорська, Краматорського району,  Донецької області