Як повідомляється на сторінці Краматорської районної державної адміністрації в соціальній мережі Фейсбук, Голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков та колектив РДА долучились до глобального екологічного проекту Greening of the Planet. Локацією для висадки майже 50 саджанців червоних дубів та айланту було обрано узбіччя в районі льодової арени “Kovzanka” в місті Краматорськ.

Ціллю проекту «Greening of the Planet» є привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всьому світу.

adminAlex27ДонбасКраматорськКраматорський районНовиниЯк повідомляється на сторінці Краматорської районної державної адміністрації в соціальній мережі Фейсбук, Голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков та колектив РДА долучились до глобального екологічного проекту Greening of the Planet. Локацією для висадки майже 50 саджанців червоних дубів та айланту було обрано узбіччя в районі льодової арени 'Kovzanka' в місті...Життя Краматорська, Краматорського району,  Донецької області