30 березня Верховною радою прийнято Закон України про прирівнювання електронних паспортів до паперових або ID-паспорту. Україна стала першою в світі державою, в якій електронні паспорти мають таку ж юридичну силу, як і їх фізичні аналоги. Це інноваційний крок не тільки для України, але й для всього світу. Він створює умови для побудови в країні цифрової держави.

Починаючи з 23 серпня 2021 року біометричний закордонний паспорт або ID-картка в застосунку для смартфону Дія на законодавчому рівні стануть повним аналогом паперового або пластикового документів.

Відкриття банківського рахунку онлайн, касові операції в банку, мандрування поїздом або літаком всередині країни, поселення в готель, отримання відправлень на пошті, підтвердження віку в супермаркеті або для підтвердження особистості. Для всього цього буде можливо використовувати цифрові паспорти нарівні з паперовими, та не хвилюватися, якщо документ залишився вдома.

adminAlex27НовиниУкраїна30 березня Верховною радою прийнято Закон України про прирівнювання електронних паспортів до паперових або ID-паспорту. Україна стала першою в світі державою, в якій електронні паспорти мають таку ж юридичну силу, як і їх фізичні аналоги. Це інноваційний крок не тільки для України, але й для всього світу. Він створює...Життя Краматорська, Краматорського району,  Донецької області