На участь в турнірі заявлено 16 аматорських команд. Перші матчі експериментального міського турніру пройшли в суботу 24 квітня в форматі 8х8 на відкритому полі спортивного комплексу в парку “Сад Бернацького”. На участь в турнірі подали заявки 16 команд з Краматорська, Слов’янська, Дружківки, Андріївської громади, Новогродовки та інших громад. Також в турнірі беруть участь три команди військовослужбовців – команда “Патріот” 81 окремої аеромобільної бригади, команда прикордонників “Прикордонник” та команда “Крила Донбасу”.

Тривалість турніру складе два тижні, ігри будуть відбуватися у вихідні. 24 квітня відбулися матчі групового етапу. Матчі плей-офф та фінал турніру відбудуться 1 травня. Переможець отримає звання власника Кубку Краматорська по футболу 8х8. Організатори – Федерація футболу Краматорська, при підтримці управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

adminAlex27ДонбасКраматорськКраматорський районНовиниНа участь в турнірі заявлено 16 аматорських команд. Перші матчі експериментального міського турніру пройшли в суботу 24 квітня в форматі 8х8 на відкритому полі спортивного комплексу в парку 'Сад Бернацького'. На участь в турнірі подали заявки 16 команд з Краматорська, Слов'янська, Дружківки, Андріївської громади, Новогродовки та інших громад. Також...Життя Краматорська, Краматорського району,  Донецької області