26 квітня у Краматорську біля пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм присвячений відзначенню 35-ї річниці чорнобильської катастрофи. Учасники мітингу вшанували пам’ять ліквідаторів, поклавши до пам’ятника квіти, та висадили навколо нього 35 кущів троянд — за кількістю років, які пройшли з часу аварії.

У заході взяли участь голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко, голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков, Краматорський міський голова Олександр Гончаренко, голова громадської організації «Краматорський союз ветеранів та інвалідів «Пам’ять Чорнобиля» Наіль Мардагалімов, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

“Ми пам’ятаємо всіх вас: і тих хто відійшов у вічність, і тих, з ким маємо честь жити і працювати разом. Низький уклін і довічна шана всім вам, хто брав участь у подоланні чорнобильського лиха, хто ціною власного життя подарував майбутнє всьому людству, за ваші мужність, героїзм та самопожертву. Те, що ви зробили для людства, назавжди записано до літопису людської мужності, і навічно залишиться у пам’яті українського народу.”, – відзначив Андрій Панков.

Також пам’ятні мітинги-реквієми пройшли і в інших містах Краматорського району, в яких прийняли участь заступники голови Краматорської районної державної адміністрації: у Слов’янську — Вікторія Набокова, у Дружківці — Юрій Люлька, у Константинівці — Сергій Боєвський.

Олександр ОлійникДонбасКраматорськКраматорський районНовиниКраматорский район,Краматорськ26 квітня у Краматорську біля пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм присвячений відзначенню 35-ї річниці чорнобильської катастрофи. Учасники мітингу вшанували пам’ять ліквідаторів, поклавши до пам’ятника квіти, та висадили навколо нього 35 кущів троянд — за кількістю років, які пройшли з часу аварії. У заході взяли участь голова...Життя Краматорська, Краматорського району,  Донецької області