24 червня президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах в рамках свого робочого візиту у Краматорськ взяв участь в Конференції Донецького регіонального відділення УСПП та презентував розроблену Антикризовою радою громадських організацій України “Платформу економічного патріотизму: пріоритетні заходи 2021”. В заході також взяв участь голова Краматорської РДА Андрій Панков.

На Конференції ДРВ УСПП було обговорено створення умов для підвищення конкурентоспроможності підприємств Донеччини, інноваційно-індустріальний розвиток краю, необхідність підтримки місцевих товаровиробників, малого і середнього бізнесу. Також були ухвалені зміни у складі керівних органів Донецького РВ УСПП, обрано новий склад правління ДРВ.

Так Донецьке регіональне відділення Українського союзу підприємців і промисловців змінює адресу реєстрації і буде знаходитися в Краматорську по адресу вул. Перша Горна, 5. Головою Донецького регіонального відділення обрано Андрія Андрійовича Панкова.

УСПП готує системні пропозиції для уряду, сформульовані в документі “Платформа економічного патріотизму: невідкладні заходи 2021”. Пропозиції краматорського бізнесу будуть враховані в остаточній редакції документу, який надішлють в Офіс президента, КМУ, ВРУ.

Олександр ОлійникДонбасКраматорскКраматорськКраматорський районНовиниУкраїнаКінах,Краматорск,Краматорский район,УСПП24 червня президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах в рамках свого робочого візиту у Краматорськ взяв участь в Конференції Донецького регіонального відділення УСПП та презентував розроблену Антикризовою радою громадських організацій України “Платформу економічного патріотизму: пріоритетні заходи 2021”. В заході також взяв участь голова Краматорської РДА Андрій Панков. На...Життя Краматорська, Краматорського району,  Донецької області